Iframe consent (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Media
oc: Mèdia

en: Domain
oc: Domeni

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Domains
oc: Domenis

en: Add more
oc: Rapondre
