Iframe consent (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
