iFrame Resizer (2.0.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Parent
es: Padre

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de

en: %name field is required.
es: El campo %name es necesario

en: Enabled by default.
es: Activado por defecto
