iFrame Resizer (2.0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Other
hi: अन्य

en: Checked by default
hi: डिफॉल्ट से चुना हुआ

en: About
hi: के बारे में
