iFrame Resizer (2.0.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Parent
it: Genitore

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: %name field is required.
it: Il campo %name è richiesto.
