iFrame Resizer (2.0.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Parent
ru: Родитель

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: %name field is required.
ru: Поле "%name" обязательно для заполнения.

en: Enabled by default.
ru: Включено по умолчанию
