iFrame Resizer (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Parent
pt: Superior

en: Other
pt: Outros

en: Checked by default
pt: Marcado por padrão

en: Child
pt: Filho

en: About
pt: Sobre
