iFrame Resizer (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Other
sv: Övriga

en: Child
sv: Barn

en: About
sv: Om

en: %name field is required.
sv: %name fältet är obligatoriskt.
