iFrame Resizer (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Other
pl: Inne

en: Checked by default
pl: Domyślnie zaznaczone

en: Child
pl: Dziecko

en: About
pl: O stronie

en: %name field is required.
pl: Pole %name jest wymagane.
