iFrame Resizer (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Parent
sq: Prindi

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: %name field is required.
sq: Fusha %name është e kërkuar.
