IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst
