IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Formats
cs: Formáty

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Crop
cs: Oříznout

en: Effect
cs: Efekt

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Image style name
cs: Název stylu obrázku

en: Select a new effect
cs: Vybrat nový efekt

en: Select an effect to add.
cs: Vyberte efekt, který chcete přidat.

en: The image effect was successfully applied.
cs: Efekt pro obrázek byl úspěšně aplikován.

en: Create new style
cs: Vytvořit styl

en: Style %name was created.
cs: Styl %name vytvořen.

en: Update effect
cs: Aktualizovat efekt

en: Add effect
cs: Přidat efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
cs: Opravdu odstranit efekt @effect ze stylu %style?

en: The image effect %name has been deleted.
cs: Efekt obrázku %name byl odstraněn.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
cs: V tomto stylu nejsou žádné efekty. Přidejte jej vybráním možnosti, která je uvedena níže.

en: No defined styles
cs: Žádné definované styly

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Edit image effect
cs: Upravit efekt obrázku

en: Delete image effect
cs: Smazat efekt obrázku

en: Add image effect
cs: Přidat efekt k obrázku

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Weight for new effect
cs: Váha pro nový efekt

en: Changes to the style have been saved.
cs: Změny stylu byly uloženy.

en: Edit style %name
cs: Upravit styl %name

en: Breakpoint group
cs: Skupina breakpointů

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: - empty image -
cs: - prázdný obrázek -
