IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Formats
eu: Formatuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Effect
eu: Efektua

en: Image style name
eu: Irudiaren tankeraren izena

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua
