IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Region
ku: ناوچە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: info
ku: زانیاری

en: Image style name
ku: ناوی شێوازی وێنە

en: Select a new effect
ku: دەسنیشانکردنی کاریگەرییەکی نوێ

en: Select an effect to add.
ku: دەسنیشانکردنی کاریگەرییەک بۆ زیادکردنی.

en: Create new style
ku: درووستکردنی شێوازێکی نوێ

en: Style %name was created.
ku: شێوازی %name درووستکرا.

en: Update effect
ku: نوێکردنەوەی کاریگەری

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری

en: No defined styles
ku: هیچ شێوازێک پێناسەنەکراوە

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Edit image effect
ku: دەسکاریکردنی کاریگەریی وێنە

en: Delete image effect
ku: سڕینەوەی کاریگەریی وێنە

en: Add image effect
ku: زیاکردنی کاریگەرییەکی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
