IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Region
mn: Бүс

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: info
mn: мэдээлэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
