IIIF Media Source (0.0.1-alpha2) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
