IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Format
ast: Formatu

en: Region
ast: Rexón

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Formats
ast: Formatos
