IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Multiplier
az: Çarpan

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Formats
az: Formatlar

en: Sizes
az: Ölçülər

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Crop
az: Məhsul

en: Effect
az: Effekt

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Image style name
az: Şəkil üslubunun adı

en: Select a new effect
az: Yeni effekt seçin

en: Select an effect to add.
az: Əlavə etmək üçün effekt seçin.

en: The image effect was successfully applied.
az: Şəkil effekti uğurla tətbiq olundu.

en: Create new style
az: Yeni üslub yaradın

en: Style %name was created.
az: Stil %name yaradıldı.

en: Update effect
az: Yeniləmə effekti

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
az: %style üslubundan @effect effektini silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: The image effect %name has been deleted.
az: %name şəkil effekti silindi.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
az: Hazırda bu üslubda heç bir effekt yoxdur. Aşağıdakı variantı seçərək birini əlavə edin.

en: No defined styles
az: Müəyyən edilmiş üslub yoxdur

en: Image styles
az: Şəkil üslubları

en: Edit image effect
az: Şəkil effektini redaktə edin

en: Delete image effect
az: Şəkil effektini silin

en: Add image effect
az: Şəkil effekti əlavə edin
