IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Region
ca: Regió

en: Original image
ca: Imatge original

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Media
ca: Multimèdia

en: Multiplier
ca: Multiplicador

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: info
ca: informació

en: Sizes
ca: Mides

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Crop
ca: Tallar

en: Effect
ca: Efecte

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Image style name
ca: Nom de l'estil d'imatge

en: Select a new effect
ca: Selecciona un nou efecte

en: Select an effect to add.
ca: Seleccioneu un efecte per afegir-lo.

en: The image effect was successfully applied.
ca: S'ha aplicat correctament l'efecte d'imatge.

en: Create new style
ca: Crea un nou estil

en: Style %name was created.
ca: S'ha creat l'estil %name.

en: Update effect
ca: Actualitza l'efecte

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
ca: Esteu segur de voler suprimir l'efecte @effect de l'estil %style?

en: The image effect %name has been deleted.
ca: S'ha suprimit l'efecte d'imatge %name.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
ca: Actualment no hi ha efectes en aquest estil. Afegiu-ne un seleccionant una opció de sota.

en: No defined styles
ca: No hi ha estils definits

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Edit image effect
ca: Edita un efecte d'imatge

en: Delete image effect
ca: Suprimeix l'efecte d'imatge

en: Add image effect
ca: Afegeix un efecte d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Linked to file
ca: Enllaçada al fitxer

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Weight for new effect
ca: Pes del nou efecte

en: Changes to the style have been saved.
ca: S'han desat els canvis a l'estil.

en: Fallback image style
ca: Estil d'imatge alternatiu

en: Edit style %name
ca: Edita l'estil %name

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: - empty image -
ca: - imatge buida -

en: Responsive image style %label saved.
ca: S'ha desat l'estil d'imatge responsiva %label.

en: Responsive image style @label saved.
ca: S'ha desat l'estil d'imatge responsiva @label.

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: - None (original image) -
ca: - Cap (imatge original) -

en: Region: @region
ca: Regió: @region
