IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་
