IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: info
hy: տեղեկություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Select a new effect
hy: Ընտրել նոր էֆֆեկտ

en: Create new style
hy: Ստեղծել նոր ոճ

en: Update effect
hy: Թարմացնել էֆֆեկտը

en: The image effect %name has been deleted.
hy: Նկարի %name էֆֆեկտը ջնջված է:

en: Edit image effect
hy: Խմբագրել նկարի էֆֆեկտը

en: Delete image effect
hy: Ջնջել նկարի էֆֆեկտը

en: Add image effect
hy: Ավելացնել նկարի էֆֆեկտ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
