IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Prefix
mg: Tovona

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany
