IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ
