IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: info
te: సమాచారం

en: Medium (220×220)
te: మధ్యస్థం (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
te: నఖచిత్రం (100×100)
