IIIF Media Source (0.0.1-alpha4) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by
