IIIF Media Source (0.0.1-alpha4) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: String settings
br: Arventennoù ar chadenn arouezennoù
