IIIF Media Source (0.0.1-alpha4) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: Scale
eo: Skalo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: info
eo: informo

en: Case sensitive
eo: Usklecodistinga

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: String settings
eo: Agordoj de signovicoj

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento

en: Contains US ASCII characters only
eo: Enhavas nur US-askiajn signojn
