IIIF Media Source (0.0.1-alpha4) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Region
et: Regioon

en: Original image
et: Algne pilt

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Media
et: Meedia

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Formats
et: Vormingud

en: Sizes
et: Suurused

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Crop
et: Lõika

en: Effect
et: Efekt

en: Image style name
et: Pildistiili nimetus

en: Select a new effect
et: Vali uus efekt

en: Select an effect to add.
et: Vali lisatav efekt.

en: The image effect was successfully applied.
et: Pildiefekti rakendamine õnnestus.

en: Create new style
et: Lisa uus stiil

en: Style %name was created.
et: Loodi stiil nimega %name.

en: Update effect
et: Uuenda efekti

en: Add effect
et: Lisa efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada efekti @effect stiilist %style?

en: The image effect %name has been deleted.
et: Pildiefekt %name on kustutatud.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
et: Selle stiiliga ei ole hetkel seotud ühtegi efekti. Lisa sobiv efekt tehes valik allpool.

en: No defined styles
et: Ühtegi stiili ei ole defineeritud

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Edit image effect
et: Muuda pildi efekti

en: Delete image effect
et: Kustuta pildi efekt

en: Add image effect
et: Lisa pildi efekt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for new effect
et: Uue efekti kaal

en: String settings
et: Sõne seaded

en: Changes to the style have been saved.
et: Stiililehe muudatused on salvestatud.

en: Edit style %name
et: Muuda stiili %name

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Select an image style for this breakpoint.
et: Vali selle murdepunkti pildistiil.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: - empty image -
et: - tühi pilt -

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: Breakpoint ID
et: Murdepunkti ID

en: Link to the entity
et: Viide olemile

en: Effect settings
et: Efekti seaded

en: Responsive image style %label saved.
et: Kohanduva pildi stiil %label salvestatud.

en: Image style mappings
et: Pildistiili vastendid

en: Image style mapping
et: Pildistiili vastend

en: Sizes attribute
et: Suuruse atribuut

en: Responsive image style @label saved.
et: Kohanduva pildi stiil @label edukalt salvestatud.

en: Contains US ASCII characters only
et: Sisaldab ainult US ASCII tähemärke

en: Select multiple image styles and use the sizes attribute.
et: Vali mitu pildistiili ja kasuta suuruste atribuute.

en: Select a single image style.
et: Vali üksik pildistiil.

en: Do not use this breakpoint.
et: Ära kasuta seda murdepunkti.

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: - None (original image) -
et: - Puudub (algne pilt) -

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
et: Pisipildi kataloogi @dir loomine oEmbed meedia elementide jaoks ebaõnnestus.
