IIIF Media Source (0.0.1-alpha4) - en to km translation catalogue (53 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Region
km: តំបន់

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Image style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Select a new effect
km: ជ្រើស​បែប​ផែន​ថ្មី

en: Select an effect to add.
km: ជ្រើស​បែប​ផែន​​ត្រូវបន្ថែម ។

en: The image effect was successfully applied.
km: បែប​ផែន​រូប​ភាព​ត្រូវ​បាន​អនុវត្ត​ដោយ​ជោគ​ជ័យ ។

en: Create new style
km: បង្កើត​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី

en: Style %name was created.
km: %name ​រចនាប័ទ្ម​ត្រូវ​បាន​បង្កើត ។

en: Update effect
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​បែបផែន

en: Add effect
km: បន្ថែម​បែប​ផែន

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​បែប​ផែន​ @effect ​ចេញ​ពី​រចនាប័ទ្ម​ %style ​ឬ?

en: The image effect %name has been deleted.
km: %name ​បែប​ផែន​រូបភាព​ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
km: បច្ចុប្បន្ន​គ្មាន​បែប​ផែន​នៅ​ក្នុង​រចនាប័ទ្ម​នេះ​ទេ ។ បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ដោយ​ជ្រើស​ជម្រើស​ខាង​ក្រោម ។

en: No defined styles
km: គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ដែល​បាន​កំណត់

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Edit image effect
km: កែ​សម្រួល​បែប​ផែន​រូបភាព

en: Delete image effect
km: លុប​បែប​ផែន​រូបភាព

en: Add image effect
km: បន្ថែម​បែប​ផែន​ថ្មី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Weight for new effect
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​បែបផែន​ថ្មី

en: Changes to the style have been saved.
km: ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ទៅកាន់​រចនាប័ទ្ម ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
