IIIF Media Source (0.0.1-alpha4) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Formats
nn: Format

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
