IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: info
am: መረጃ

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: String settings
am: የሕብረቁምፊ ቅንብሮች

en: Link to the entity
am: ከአካሉ ጋር አገናኝ

en: Contains US ASCII characters only
am: የዩኤስ አስኪ ቁምፊዎችን ብቻ የያዘ
