IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to bo translation catalogue (56 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Image style name
bo: པར་རིས་བཟོ་ལྟའི་མིང

en: Select a new effect
bo: སྣང་བརྙན་གསར་བ་ཞིག་འདེམས

en: Select an effect to add.
bo: ཁ་སྣོན་བྱེད་དགོས་པའི་སྣང་བརྙན་ཞིག་འདེམས།

en: The image effect was successfully applied.
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྣང་བརྙན་ལེགས་འགྲུབ་ངང་བཀོལ་སྤྱོད་བྱས།

en: Create new style
bo: བཟོ་ལྟ་གསར་བཟོ

en: Style %name was created.
bo: བཟོ་ལྟ་%name་གསར་བཟོ་བྱས་ཟིན།

en: Update effect
bo: སྣང་བརྙན་གསར་སྒྱུར་བྱེད

en: Add effect
bo: སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱེད

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
bo: བཟོ་ལྟ་%style་ནས་སྣང་བརྙན་@effect་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ

en: The image effect %name has been deleted.
bo: པར་རིས་དེའི་སྣང་བརྙན་%name་སུབ་ཟིན

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
bo: བཟོ་ལྟ་འདིའི་ནང་མིག་སྔར་སྣང་བརྙན་མེད་པས། གཤམ་གྱི་འདེམས་ཚན་བདམས་ནས་སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱོས།

en: No defined styles
bo: གཏན་འབེབས་བྱས་པའི་བཟོ་ལྟ་མེད་པ

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Edit image effect
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྣང་བརྙན་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་པ

en: Delete image effect
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྣང་བརྙན་སུབ་པ

en: Add image effect
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Weight for new effect
bo: སྣང་བརྙན་གསར་བའི་ལྗིད་ཚད

en: Changes to the style have been saved.
bo: བཟོ་ལྟའི་བསྒྱུར་བཅོས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།
