IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Size
ht: Grosè

en: Name
ht: Non

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn
