IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Formats
jv: Format

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Effect
jv: Efék

en: Image style name
jv: Jeneng gagrag gambar

en: Select a new effect
jv: Milih efek anyar

en: Select an effect to add.
jv: Milih efek kanggo nambahi.

en: The image effect was successfully applied.
jv: Efek gambar iki sukses ditrapna.

en: Create new style
jv: Gawé gagrag anyar

en: Style %name was created.
jv: Gagrag %name uwis digawé.

en: Update effect
jv: Nganyari efek

en: Add effect
jv: TAmbah efek

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak éfék @effect sākā gagrag %style?

en: The image effect %name has been deleted.
jv: Efek gambar %name uwis dibusak.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
jv: Saiki ora ānā efek nang njerone gagrag. TAmbah salah siji kanthi milih opsi nang ngisor iki.

en: No defined styles
jv: Ora ānā gagrag

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Edit image effect
jv: Sunting efek gambar

en: Delete image effect
jv: Mbusak efek gambar

en: Add image effect
jv: Tambah efek gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Weight for new effect
jv: Bobot kanggo éfék anyar

en: Changes to the style have been saved.
jv: Owahan marang gagrag uwis disimpen.
