IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Region
lv: Reģions

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Media
lv: Multivide

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Formats
lv: Formāti

en: info
lv: informācija

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Effect
lv: Effekts

en: Image style name
lv: Attēla stila nosaukums

en: Select a new effect
lv: Izvēlēties jaunu efektu

en: Select an effect to add.
lv: Izvēlēties pievienojamo efektu.

en: Create new style
lv: Izveidot jaunu stilu

en: Style %name was created.
lv: Stils %name tika izveidots.

en: Update effect
lv: Atjaunot efektu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: The image effect %name has been deleted.
lv: Bildes efekts %name tika dzēsts.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lv: Pagaidām šajā stilā efektu nav. Pievieno efektu izvēloties opciju zemāk.

en: No defined styles
lv: Nav definētu stilu

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Edit image effect
lv: Labot attēla efektu

en: Delete image effect
lv: Dzēst attēlu efektu

en: Add image effect
lv: Pievienot attēlu efektu

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for new effect
lv: Jaunā efekta svars

en: Changes to the style have been saved.
lv: Izmaiņas stilā ir saglabātas.

en: Image style mappings
lv: Attēla stilu attiecinājumi

en: Image style mapping
lv: Attēla stilu attiecinājums

en: Responsive image mapping type
lv: Adaptīvā attēla attiecinājuma veids
