IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: info
se: dieđut
