IIIF Media Source (0.0.1-alpha5) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Scale
sk: Škálovať

en: Media
sk: Médiá

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Formats
sk: Formáty

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Crop
sk: Orezať

en: Effect
sk: Efekt

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Image style name
sk: Názov štýlu obrázku

en: Select a new effect
sk: Vybrať nový efekt

en: Select an effect to add.
sk: Vybrať efekt na pridanie.

en: The image effect was successfully applied.
sk: Tento efekt bol úspešne aplikovaný.

en: Create new style
sk: Vytvoriť nový štýl

en: Style %name was created.
sk: Štýl %name bol vytvorený.

en: Update effect
sk: Aktualizovať efekt

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
sk: Naozaj chcete odstrániť efekt @effect zo štýlu %style?

en: The image effect %name has been deleted.
sk: Obrázkový efekt %name bol odstránený.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
sk: Tento štýl nemá zatiaľ žiadne efekty. Pridajte jeden výberom z nižšie uvedených možností.

en: No defined styles
sk: Žiadne definované štýly

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Edit image effect
sk: Upraviť obrázkový efekt

en: Delete image effect
sk: Odstrániť obrázkový efekt

en: Add image effect
sk: Pridať obrázkový efekt

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Weight for new effect
sk: Váha nového efektu

en: String settings
sk: Nastavenia reťazca

en:  - None -
sk:  - Žiadny -

en: Changes to the style have been saved.
sk: Úpravy vykonané v štýle boli uložené.

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Link to the entity
sk: Odkaz na entitu.

en: Contains US ASCII characters only
sk: Obsahuje len anglické ASCII znaky

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
