IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Region
lt: Sritis

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Formats
lt: Formatai

en: info
lt: informacija

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Effect
lt: Efektas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Image style name
lt: Paveikslėlio stiliaus pavadinimas

en: Select a new effect
lt: Pasirinkite naują efektą

en: Select an effect to add.
lt: Pasirinkite kokį efektą norite pridėti.

en: The image effect was successfully applied.
lt: Paveikslėlio efektas sėkmingai pritaikytas.

en: Create new style
lt: Sukurti naują stilių

en: Style %name was created.
lt: Stilius %name sukurtas.

en: Update effect
lt: Atnaujinti efektą

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @effect efektą iš %style stiliaus?

en: The image effect %name has been deleted.
lt: Paveikslėlio efektas %name buvo pašalintas.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lt: Šiuo metu šis stilius neturi efektų. Pridėkite pasirinkę vieną iš galimų žemiau.

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Edit image effect
lt: Redaguoti paveikslėlio efektą

en: Delete image effect
lt: Pašalinti paveikslėlio efektą

en: Add image effect
lt: Pridėti paveikslėlio efektą

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for new effect
lt: Naujo efekto svoris

en: String settings
lt: Eilutės nustatymai

en: Changes to the style have been saved.
lt: Stiliaus pateikimai išsaugoti.

en: Edit style %name
lt: Redaguojamas stilius - %name

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę

en: Contains US ASCII characters only
lt: Turi tik US ASCII simbolius

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
