IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Scale
pl: Skala

en: Quality
pl: Jakość

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Formats
pl: Formaty

en: Server
pl: Serwer

en: info
pl: informacja

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Resize
pl: Zmiana rozmiaru

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Crop
pl: Przytnij

en: Effect
pl: Efekt

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Image style name
pl: Nazwa stylu

en: Select a new effect
pl: Wybierz nowy efekt

en: Select an effect to add.
pl: Wybór efektu do dodania.

en: The image effect was successfully applied.
pl: Efekt został poprawnie dodany do stylu obrazu.

en: Create new style
pl: Utwórz nowy styl

en: Style %name was created.
pl: Styl %name został utworzony.

en: Update effect
pl: Aktualizuj efekt

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć efekt @effect ze stylu %style?

en: The image effect %name has been deleted.
pl: Efekt %name został usunięty.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
pl: Obecnie nie ma efektów dla tego stylu. Dodaj nowy wybierając opcję poniżej.

en: No defined styles
pl: Nie zdefiniowano styli

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Edit image effect
pl: Edycja efektu obrazka

en: Delete image effect
pl: Usuń efekt obrazka

en: Add image effect
pl: Dodaj efekt do obrazka

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Weight for new effect
pl: Waga efektu

en: String settings
pl: Ustawienia łańcucha znaków

en:  - None -
pl:  - Brak -

en: Changes to the style have been saved.
pl: Zmiany dla tego stylu zostały zapisane.

en: Fallback image style
pl: Awaryjny styl obrazu

en: Edit style %name
pl: Edytuj styl %name

en: Breakpoint group
pl: Grupa breakpoint

en: Select an image style for this breakpoint.
pl: Wybierz styl obrazu dla tego breakpointa.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: - empty image -
pl: - pusty obraz -

en: @path is not a valid path.
pl: @path nie jest prawidłową ścieżką.

en: Breakpoint ID
pl: ID breakpointa

en: Link to the entity
pl: Odnośnik do encji

en: Effect settings
pl: Ustawienia efektu

en: Responsive image style %label saved.
pl: Zapisano styl responsywnego obrazu %label.

en: Image style mappings
pl: Mapowania stylu obrazu

en: Image style mapping
pl: Mapowanie stylu obrazu

en: Responsive image mapping type
pl: Typ mapowania responsywnego obrazu

en: Sizes attribute
pl: Atrybut sizes

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
pl: Style obrazów stosowane w trakcie używania atrybutu 'sizes'

en: <em>Duplicate responsive image style</em> @label
pl: <em>Duplikuj styl responsywnego obrazu</em> @label

en: <em>Edit responsive image style</em> @label
pl: <em>Edytuj styl responsywnego obrazu</em> @label

en: Responsive image style @label saved.
pl: Zapisano styl responsywnego obrazu @label.

en: Contains US ASCII characters only
pl: Zawiera jedynie znaki US ASCII

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules. Below you can select which breakpoints to use from this group. You can also select which image style or styles to use for each breakpoint you use.
pl: Wybierz grupę breakpointów z zainstalowanych skórek i modułów. Poniżej można wybrać pojedyncze breakpointy, które mają zostać użyte. Można także wybrać styl lub style obrazów jakie mają być użyte w każdym z breakpointów.

en: Warning: if you change the breakpoint group you lose all your image style selections for each breakpoint.
pl: Ostrzeżenie: zmiana grupy breakpoint spowoduje usunięcie wszystkich wyborów stylów obrazów dla każdego breakpointa.

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules.
pl: Wybierz grupę breakpoint z zainstalowanych skórek i modułów.

en: Enable the Help module for more information on the sizes attribute.
pl: Włącz moduł Help aby uzyskać więcej informacji na temat atrybutu sizes.

en: Select multiple image styles and use the sizes attribute.
pl: Wybierz wiele stylów obrazów i użyj atrybutu sizes.

en: Select a single image style.
pl: Wybierz jeden styl obrazu.

en: Do not use this breakpoint.
pl: Nie używaj tego breakpointa.

en: Select image styles with widths that range from the smallest amount of space this image will take up in the layout to the largest, bearing in mind that high resolution screens will need images 1.5x to 2x larger.
pl: Wybierz styl obrazu zawierający szerokości z zakresu od najmniejszej, którą może mieć obraz w określonym układzie do największej, pamiętając, że ekrany o największej rozdzielczości będą używały obrazów od 1.5 do 2 razy większych.

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: - None (original image) -
pl: - Żaden (oryginalny obraz) -

en: Enter the value for the sizes attribute, for example: %example_sizes.
pl: Wprowadź wartość atrybutu sizes, na przykład: %example_sizes.

en: Thumbnails location
pl: Lokalizacja miniaturki

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
pl: Jest to adres URI katalogu, w którym zostaną umieszczone miniaturki pobrane od dostawcy i wykorzystane do użytku lokalnego.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
pl: Nie można przygotować katalogu docelowego miniaturki @dir przeznaczonego dla mediów oEmbed.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
pl: Nie udało się pobrać miniatury z {url}.

en: Media Library thumbnail (220×220)
pl: Miniaturka biblioteki mediów (220x220)

en: Wide (1090)
pl: Szeroki (1090)
