IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Region
gl: Área

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Media
gl: Medios

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Formats
gl: Formatos

en: Server
gl: Servidor

en: info
gl: información

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Crop
gl: Recortar

en: Effect
gl: Efecto

en: Image style name
gl: Nome de estilo de imaxe

en: Select a new effect
gl: Seleccionar un efecto novo

en: Select an effect to add.
gl: Seleccionar un efecto para engadilo.

en: The image effect was successfully applied.
gl: O efecto da imaxe foi aplicado correctamente.

en: Create new style
gl: Crear estilo novo

en: Style %name was created.
gl: Creose o estilo %name.

en: Update effect
gl: Actualizar efecto

en: Add effect
gl: Engadir efecto

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
gl: Seguro que quere eliminar o efecto @effect do estilo %style?

en: The image effect %name has been deleted.
gl: O efecto da imaxe %name foi eliminado.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
gl: No hai actualmente efectos neste estilo. Engada un seleccionando unha das opcións de abaixo.

en: No defined styles
gl: Sen estilos definidos

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Edit image effect
gl: Editar efecto de imaxe

en: Delete image effect
gl: Eliminar efecto de imaxe

en: Add image effect
gl: Engadir efecto de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Weight for new effect
gl: Peso do novo efecto

en: String settings
gl: Configuración de cadea de caracteres

en: Changes to the style have been saved.
gl: Os cambios o estilo foron gardados.

en: Link to the entity
gl: Ligazón á entidade

en: Contains US ASCII characters only
gl: Só contén US ASCII caracteres

en: Medium (220×220)
gl: Medio (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
gl: Miniatura (100x100)
