IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to hr translation catalogue (52 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Region
hr: Regija

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Media
hr: Mediji

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Formats
hr: Oblici

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: Crop
hr: Odreži

en: Effect
hr: Efekt

en: Image style name
hr: Naziv stila slike

en: Select a new effect
hr: Odaberite novi efekt

en: Select an effect to add.
hr: Odaberi efekat za dodati

en: The image effect was successfully applied.
hr: Efekt slike je uspješno primjenjen.

en: Create new style
hr: Stvori novi stil

en: Style %name was created.
hr: Stil %name je stvoren.

en: Update effect
hr: Osvježi efekt

en: Add effect
hr: Dodaj efekt

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
hr: Želite li zbilja ukloniti efekt @effect iz %style stila?

en: The image effect %name has been deleted.
hr: Efekt slike %name je uklonjen.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
hr: Trenutačno nema efekata na ovom stilu. Dodaj stil putem donjih opcija.

en: No defined styles
hr: Nema određenih stilova

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Edit image effect
hr: Uredi efekt slike

en: Delete image effect
hr: Ukloni efekt slike.

en: Add image effect
hr: Dodaj efekt slike

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Weight for new effect
hr: Težina novog efekta

en: Changes to the style have been saved.
hr: Spremljene promjene stila.
