IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Formats
ka: ფორმატები

en: info
ka: ინფორმაცია

en: Sizes
ka: ზომები

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Select a new effect
ka: აირჩიეთ ახალი ეფექტი

en: Update effect
ka: ეფექტის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
