IIIF Media Source (0.0.1-alpha3) - en to nl translation catalogue (111 entries)

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Region
nl: Gebied

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Formats
nl: Formaten

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: h
nl: uur

en: Effect
nl: Bewerking

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Image style name
nl: Naam afbeeldingsstijl

en: Select a new effect
nl: Selecteer een nieuwe bewerking

en: Select an effect to add.
nl: Bewerking selecteren om toe te voegen.

en: The image effect was successfully applied.
nl: De bewerking is met succes toegepast op de afbeelding.

en: Create new style
nl: Een nieuwe stijl aanmaken

en: Style %name was created.
nl: De stijl %name is aangemaakt.

en: Update effect
nl: Effect bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
nl: Weet u zeker dat u het effect @effect van de stijl %style wilt verwijderen?

en: The image effect %name has been deleted.
nl: De bewerking %name is verwijderd.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
nl: Deze stijl bevat momenteel geen bewerkingen. Voeg een bewerking toe met een van de onderstaande opties.

en: No defined styles
nl: Geen stijlen gedefinieerd

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Edit image effect
nl: Afbeeldingseffect aanpassen

en: Delete image effect
nl: Afbeeldingseffect verwijderen

en: Add image effect
nl: Voeg een afbeeldingseffect toe

en: API Version
nl: API-versie

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Weight for new effect
nl: Gewicht voor nieuw effect

en:  - None -
nl:  - Geen -

en: Changes to the style have been saved.
nl: Wijzigingen aan de stijl zijn opgeslagen.

en: Fallback image style
nl: Alternatieve afbeeldingsstijl

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: Size: @size
nl: Grootte: @size

en: Edit style %name
nl: Stijl %name aanpassen

en: Breakpoint group
nl: Breakpoint-groep

en: Select an image style for this breakpoint.
nl: Een afbeeldingsstijl voor dit breakpoint selecteren.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: - empty image -
nl: - lege afbeelding -

en: Focal Point Crop
nl: Focal Point uitsnijden

en: Specify the focus of this image in the form "leftoffset,topoffset" where offsets are in percents. Ex: 25,75
nl: Het focuspunt van deze afbeelding opgeven, in het formaat 'offset-links,offset-boven' met de afstand in procenten. Bv.: 25,75

en: @path is not a valid path.
nl: @path is geen geldig pad.

en: Breakpoint ID
nl: Breakpoint-ID

en: Effect settings
nl: Effect-instellingen

en: Responsive image style %label saved.
nl: Responsive afbeeldingsstijl %label is opgeslagen.

en: Image style mappings
nl: Afbeeldingsstijl-toewijzingen

en: Image style mapping
nl: Afbeeldingsstijl-toewijzing

en: Responsive image mapping type
nl: Responsive afbeeldings-toewijzingstype

en: Sizes attribute
nl: 'sizes'-atribuut

en: Image styles to be used when using the 'sizes' attribute
nl: Te gebruiken afbeeldingsstijlen wanneer het 'sizes' attribuut wordt gebruikt

en: <em>Duplicate responsive image style</em> @label
nl: <em>Kopieer responsive afbeeldingsstijl</em> @label

en: <em>Edit responsive image style</em> @label
nl: <em>Responsive afbeeldingsstijl bewerken</em> @label

en: Responsive image style @label saved.
nl: Responsive afbeeldingsstijl @label is opgeslagen.

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules. Below you can select which breakpoints to use from this group. You can also select which image style or styles to use for each breakpoint you use.
nl: Selecteer een breakpoint-groep van de geïnstalleerde thema's en modules. Selecteer hieronder welke breakpoints uit deze groep gebruikt worden, en stel in welke afbeeldingsstijl(en) gebruikt worden voor elk breakpoint.

en: Warning: if you change the breakpoint group you lose all your image style selections for each breakpoint.
nl: Waarschuwing: als u de breakpoint-groep aanpast, gaan alle afbeeldingsstijlinstellingen van elk breakpoint verloren.

en: Select a breakpoint group from the installed themes and modules.
nl: Selecteer een breakpoint-groep van de geïnstalleerde thema's en modules.

en: Enable the Help module for more information on the sizes attribute.
nl: Schakel de Help-module in voor meer informatie over de afmetingsatributen.

en: Select multiple image styles and use the sizes attribute.
nl: Kies meerdere afbeeldingsstijlen en gebruik het sizes attribuut.

en: Select a single image style.
nl: Een enkele afbeeldingsstijl selecteren.

en: Do not use this breakpoint.
nl: Dit breakpoint niet gebruiken.

en: Select image styles with widths that range from the smallest amount of space this image will take up in the layout to the largest, bearing in mind that high resolution screens will need images 1.5x to 2x larger.
nl: Kies afbeeldingsstijlen met een breedte die varieert van de kleinste hoeveelheid ruimte die de afbeelding zal innemen tot de grootste, rekening houdend met het feit dat hoge-resolutie schermen afbeeldingen vereisen die 1,5x tot 2x zo groot zijn.

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: - None (original image) -
nl: - Geen (originele afbeelding) -

en: Enter the value for the sizes attribute, for example: %example_sizes.
nl: Voer de waarde in voor afmetingsatributen, bijvoorbeeld: %example_sizes.

en: Focal point
nl: Focuspunt

en: The @title field should be in the form "leftoffset,topoffset" where offsets are in percentages. Ex: 25,75.
nl: Het veld @title moet het formaat "offset-links,offset-boven" hebben met offsets in procenten. Ex: 25,75.

en: Region: @region
nl: Regio: @region

en: Focal Point widget settings
nl: Instellingen voor de Focal Point-widget

en: Default focal point value
nl: Standaardwaarde voor focuspunt.

en: Thumbnails location
nl: Locatie miniaturen

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
nl: Miniaturen worden bij de bron opgehaald en lokaal opgeslagen op deze URI.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
nl: Kon de map @dir voor miniaturen van deze oEmbed-media niet voorbereiden.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: Wide (1090)
nl: Breed (1090)

en: Add %label effect to style %style
nl: %label-effect toevoegen aan de stijl %style

en: Edit %label effect on style %style
nl: %label-effect van de stijl %style bewerken

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
nl: Afbeeldingen lazy-laden met het native loading-attribuut (<em>loading="lazy"</em>). Dit verbeterd de prestaties door browsers toe te staan afbeeldingen 'lazy' te laden.

en: Image loading attribute
nl: Loading-attribuut van afbeeldingen

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
nl: Selecteer het loading-attribuut voor afbeeldingen. <a href=":link">Meer leren over het loading-attribuut voor afbeeldingen.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
nl: Wacht met het laden van een afbeelding totdat het deel van de pagina waarop het voorkomt zichtbaar is in de browser. Bij twijfel wordt lazy-loading aangeraden.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
nl: Dwing browsers een afbeelding zo snel mogelijk te downloaden. Dit is de browser-standaard vanuit het verleden. Gebruik deze optie alleen als een afbeelding altijd weergegeven zal worden.

en: Image loading: @attribute
nl: Image-loading: @attribute

en: Failed to download remote thumbnail file due to "%error".
nl: Externe miniatuur downloaden mislukt vanwege '%error'.

en: Select the image style you wish to use as the style when a browser does not support responsive images.
nl: Selecteer de afbeeldingsstijl die gebruikt wordt als de browser responsive afbeeldingen niet ondersteunt.
