IIIF Media Source (0.0.1-beta1) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Scale
sr: Размера

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: info
sr: информација

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: String settings
sr: Подешавања текса

en: Link to the entity
sr: Линк ка ентитету

en: Contains US ASCII characters only
sr: Садржи само <em>US ASCII</em> знакове
