Constant Contact Module (2.0.7) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: API Key
pt: Chave API

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: Lists
pt: Listas

en: About
pt: Sobre

en: Config
pt: Configurar

en: Secret
pt: Segredo
