Constant Contact Module (3.0.1-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
