Constant Contact Module (3.0.1-beta2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
