Constant Contact Module (3.0.10) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: List
ne: सूचि

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
