Constant Contact Module (3.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: List
is: Listi

en: View
is: Skoða

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Last Name
is: Eftirnafn
