Constant Contact Module (3.0.3) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: List
de: Liste

en: View
de: Ansicht

en: Email
de: E-Mail

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Month
de: Monat

en: Introduction
de: Einführung

en: Day
de: Tag

en: Configuration
de: Konfiguration

en: First Name
de: Vorname

en: Last Name
de: Nachname

en: Custom Fields
de: Benutzerdefinierte Felder

en: Lists
de: Listen

en: Config
de: Konfiguration

en: Sign Up
de: Registrieren

en: Email field
de: E-Mail-Feld
